سه شنبه, ۴ ارديبهشت ۱۳۹۷، ۰۴:۴۲ ب.ظ

تصاوير برگزيده

شبکه های اجتماعی

۰

نحوه استفاده صحیح از اسپل سرعت

 آموزش ها ترفند ها

نحوه استفاده صحیح از اسپل سرعت

طلسم سرعت چگونه کار می کند ؟

تمرکز طلسم سرعت فقط بر روی یک چیز است ، آن هم فقط سرعت دادن به نیروها ،حال مقایسه ای که با طلسم خشم می توان داشت این است که طلسم خشم فقط موجب آسیب رسانی بیشتر و قدرت بیشتر نیروهایتان می شود و سرعت و قدرت تخریب را بیشتر می کنند ولی طلسم سرعت تنها سرعت نیروها را بیشتر می کند و قدرت تخریب تغییری نمی کند ! ولی با این وجود طلسم سرعت دارای مزایای بهتری نسبت به طلسم خشم است چرا که :

طلسم سرعت دارای Leve1  به اندازه طلسم خشم لول آخر به نیروهایتان سرعت می دهد ! و طلسم سرعت لول آخر سرعت نیروها را در زمان دو برابر می کند .

با یک طلسم خشم :

شما قبل از اینکه از طلسم خشم دلزده شوید و استفاده از آن را برای خود متوقف کنید و آنرا بی فایده بدانید دلایلی دارم که با شرح آن شما لازم می بینید که هنوز باید از این طلسم استفاده نمود ! بیایید تفاوت این دو طلسم ها را با هم مقایسه کنیم و بیشتر با طلسم سرعت و طلسم خشم آشنا شویم :

  • طلسم خشم حلقه و محدوده بزرگتر و بیشتری نسبت به طلسم سرعت دارد.
  • طلسم سرعت ، سرعت بسیار بیشتری نسبت به طلسم خشم به نیروها می دهد.
  • طلسم سرعت تنها به نیمی از فضا خانه برای ساخت نیاز دارد و آسیبی به نیروهای دشمن نمی رساند.

  haste_spell_action

ازطلسم سرعت چه استفاده هایی می توان کرد ؟

شما با این توضیحات کاملا متوجه می شوید که اسپل سرعت چگونه عملکردی دارد. هدف شما این است که نیروهایی که کند و آهسته حرکت می کنند را به آن سرعت ببخشید و احتیاجی ندارید که در این حرکت خسارتی را نیز وارد نمایید ، در این قسمت چند کاربرد برای طلسم سرعت بیان می کنیم :

می توان سرعت کند بالن ها را افزایش دهیم مخصوصا در برابر تلمبه هوایی (ایرسویپر)

البته با اضافه شدن یک تلمبه هوایی (ایرسویپر) جریان بازی یک مقدار سخت تر از قبل شده است ، حتما متوجه شده اید که تلمبه هوایی در برابر بالن ها چگونه عمل می کند و متوجه سختی آن در حمله به مرکز دهکده حریف شده اید و مقاومت در برابر تلمبه هوایی لول بالا با استفاده از بالن بسیار سخت و می شود گفت که غیر ممکن است ! خوب خبر ناگوار هم اینکه دو عدد تلمبه هوایی هم اضافه شده است اما مشکل شما بااسپل سرعتحل می شود !

ولی اسپل سرعت بسیار خوب و عالی و راهگشا برای موضوع فوق است چرا که :

  • اسپل سرعت ، حرکتی سریع و فوق العاده به بالن ها میدهد و نقطه ضعف بالن ها که کند است را حل می کند.
  • قدرت آسیب و تخریب بالن ها بسیار قوی و خوب است ، بنابراین نیازی به طلسم خشم که قبلا بکار می رفت نیست.
  • اگر به سرعت تخریب بالن ها دقت کنیم می بینیم که سرعت تخریب زیادی دارند مخصوصا اگر به صورت گروهی 5 یا 6 تایی با هم حرکت کنند و اگر یک ساختمان را مورد هدف و تخریب قرار دهند ، ساختمان های اطراف را هم تخریب و آسیب میرسانند بدون اینکه آن ساختمان را مورد هدف قرار دهند ، همانند اینکه موج انفجار آن به دیگر ساختمان ها اثر می گذارد.

استفاده از طلسم سرعت و اثر آن بر روی دراگون ها

به نظر من از طلسم سرعت بر روی دراگون ها استفاده نکنید ! چرا که دراگون ها ساختمان های دفاعی حریف را مورد هدف قرار نمی دهند و به همین خاطر به صورت گروهی و دسته ایی هم حرکت نمی کنند و مسیرهای متفاوتی را انتخاب می کنند و نباید تعداد زیادی دراگون را در یک حمله استفاده نمایید، شما باید از یک دراگون و شش بالون در محوطه اسپل که کوچک هم هست استفاده کنید و مطمئنا نتیجه مطلوبی را خواهید گرفت ، چرا که بالون ها هماهنگتر و دسته ایی تر حرکت می کنند و با دراگون هم حمله تان قدرت بیشتری می گیرد.

حمله دسته ایی دراگون ها که بزودی بصورت تکه تکه و جدا از هم حرکت می کنند

توصیه می شود که همچنان برای دراگون از طلسم خشم استفاده نمایید.

استفاده از طلسم سرعت بر روی لاواهوند و گولم

گولم و لاواهوند نیازی به تخریب رسانی بیشتر و قدرت اضافی ندارند چرا که آنها به اندازه کافی قدرت تخریب بالایی دارند و گولم و لاوا هوند نسبت به دیگر نیروهایتان از قدرت و سلامتی بالایی برخوردار هستند و می توانند تخریب های شدیدی بر رئی دهکده حریف ایجاد کنند البته سوالی که پیش می آید این است که آیا مایلید سرعت بیشتری به آنها بدهید ؟

اگر دوست دارید سرعت به آنها بدهید پس حتما از طلسم سرعت استفاده کنید و به خاطر قدرت زیاد آن ها نیازی به استفاده از طلسم خشم نیست و با طلسم سرعت نیز به اهداف دهکده حریف خواهند رسید و با افزایش سرعت قدرت تخریب آنها هم کم نمی شود و تغییری نمی کند ، اما با طلسم خشم هم قدرت و هم سرعت آنها زیاد خواهد شد ، پس می توان گفت هر دو اسپل در این مورد یک کارآیی را دارند. بنابراین در این مورد هم توصیه می شود که برای لاواهوند و گولم از طلسم خشم استفاده کنید.

بنابراین نتیجه کلی که می شود گرفت این است که بهترین استفاده طلسم سرعت برایبالنمی باشد.نظرات (۰)
åí äÙÑí åäæÒ ËÈÊ äÔÏå ÇÓÊ

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

تانک ازت

تخریب ساختمان