پنجشنبه, ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷، ۰۶:۴۲ ق.ظ

تصاوير برگزيده

شبکه های اجتماعی

۰

مپ های ضد 3ستاره

 چیدمان زمین

مپ های ضد 3ستاره

با سلام تعدادی مپ ضد 3ستاره جمع آوری و برای شما آماده کردیم 

برای دیدن به ادامه مطلب بروید 

یگاه های ضد 3 ستاره هستند یک عبارت است که در اطراف بسیاری, اما من به رسمیت شناخته شده که بسیاری از هنوز هم استفاده از آنها اشتباه است. در این پست من می خواهم برای روشن هدف از پایگاه های ضد 3 ستاره است, چرا پایگاه جایزه در جنگ قبیله هستند مفید نیست, تفاوت بین پایگاه جایزه و یک طرح قبیله پایه جنگ و در نهایت شما برخی را جامد ضد 3 ستاره پوسته پایه برای جنگ های قبیله.

چرا ضد بازها 3 ستاره

من فکر می کنم اشتباه رایج ترین من به طور مداوم است که بسیاری از مردم فکر می کنم که پایگاه جایزه خوب است به طور خودکار یک پایگاه خوب برای جنگ قبیله.

این اشتباه است, چرا که هدف کاملا متفاوت است:

  • پایگاه جایزه باید با موفقیت از زمان به زمان دفاع را به نفع برخی از غنائم تماس
  • یک قبیله جنگ پایه - یا ضد 3 ستاره پایه - باید جلوگیری که همه 3 ستاره در جنگ قبیله از دست داده

بنابراین, هر دو در حال دفاع از غنائم - آن را کاملا خوب که بسیاری از فکر می کنم که آنها یکسان هستند.

حقیقت این است که, که مفهوم پشت که کاملا متفاوت است:

  • پایگاه جایزه کار می کند در راه است که حمله کرده است هیچ تکرار و هم سراغ بسیار محدود. همچنین, حمله کرده است به استفاده از ارتش در او به ارمغان آورد و می تواند یک ویژه ارتش برای حمله به این پایگاه خاص طبخ نیست
  • ضد 3 ستاره پایه را آسان می کند برای به دست آوردن 1 ستاره, اغلب با تالار شهر افست, پس از آن غیر ممکن است که یک پایگاه ضد 3 ستاره برنده حتی یک حمله. قدرت این پایه است که آن را بسیار سخت برای به دست آوردن ستاره سوم

من امیدوارم که شما هم اکنون تفاوت را ببینید. پایه جایزه شما همیشه باید محافظت سالن شهر شما و امیدوارم یک مهاجم اشتباه می کند بنابراین شما می توانید برنده تماس برخی از غنائم.

در جنگ قبیله آن را بسیار بعید است که مهاجم نتواند در آن پایه, چرا که او زمان زیادی برای آماده شدن برای حمله و حتی ممکن است یک پخش باید برای دیدن یک اشتباه است که اتفاق افتاده است.

چه چیزی باعث جنگ قبیله پایه خوب ضد 3 ستاره پایه?

پایگاه های ضد 3 ستاره شروع ممکن بودن از تالار شهر 8 (بندرت) به تالار شهر 11. کاهش سطح تالار شهر به سادگی می توانید یک پایگاه ضد 3 ستاره به دلیل عدم ساختمان ها و دیوار را.

فقط به این دلیل که هیچ کس به ثمر رساند 3 ستاره برابر پایه جنگ فعلی خود را به این معنا نیست آن را پایه ضد 3 ستاره است.

در تعریف کلاسیک یک پایگاه ضد 3 ستاره دارای این ویژگی های:

  1. افست تالار شهر که به معنای واقعی کلمه هر مهاجم می تواند از
  2. اغلب برخی از مناطق مرده
  3. گسترده ای در داخل محفظه با بسیاری از نقاط برای بمب غول دو گسترش
  4. سخت به فریب قلعه انجمن
  5. دشوار است برای گرفتن قهرمانان گرفته شده پایین به طور جداگانه (به خصوص آرچر ملکه)

قبل از اینکه ما در حال حاضر یک نگاهی به برخی ضد واقعی 3 ستاره پایگاه من می تواند به شما این فیلم از PowerBang توصیه. آن را در مورد 1 ساله و بسیار طولانی, اما ارزش دیدن اگر شما می خواهید برای دیدن برخی از توضیحات عمیق تر و تجزیه و تحلیل پایگاه های جنگ قبیله:

یکی از چیزهایی است که علیه پایگاه های جایزه صحبت می کند این است که روز قبل نشان داده نمی شود پایه جنگ واقعی تا روز نبرد آغاز میشود. هر بازیکن می داند طرح پایه جایزه مشترک از مسابقات چند نفره به طور منظم و در حال حاضر دارای برخی از مفاهیم به ضرب و شتم پایگاه خاص.

ضد 3 ستاره پایه پوسته تالار شهر 8 به تالار شهر 11

اجازه دهید یک نگاهی به برخی پایگاه های ضد 3 ستاره. یک کلمه از احتیاط قبل از, لطفا دوباره ترتیب تله هنگام استفاده از آنها, در غیر این صورت شما ممکن است مخالفان که در حال حاضر می دانید که پایه را ببینید.

یک حقیقت بسیار مهم از یک پایگاه ضد 3 ستاره است که آن را یک کپی دقیق از یک پایگاه شما را در اینترنت یافت نشد:

ضد 3 ستاره جنگ پایه TH8

TH8 War Base Anti 3 Star TH8 Anti 3 Star War Base

این سالن شهر 8 پایه یک ضد 3 ستاره پایه کلاسیک است. دفاع هوایی سخت برای رسیدن به هستند (در برابر حملات اژدها جمعی است که هنوز هم محبوب در TH8 هستند) و قلعه کلن سخت است به فریب.

در صورتی که مهاجم می خواهد به استفاده سواران گراز او چندگانه ممکن است دو مکان بمب غول پیکر مواجه و حمله با سواران گراز تبدیل به یک ایده بد.

از یک حمله فوری 3 ستاره در این پایگاه بسیار بعید است.

ضد 3 ستاره جنگ پایه TH9

TH9 Anti 3 Star War base design TH9 Anti 3 Star War Base

این سالن شهر 9 پایه ضد 3 ستاره دارای یک قلعه کلن سخت به فریب و کماندار ملکه که نیروهای مهاجم به حمله از سمت جنوب. دفاع خارج از قلعه کلن قیف خواهد برگشتاندن نیروها دور و یک مهاجم unexperienced هدر خواهد شد بسیاری از نیروهای تلاش برای فریب نیروهای CC به.

همچنین, دو مکان بمب غول پیکر از ترس حملات گراز سوار.

ضد 3 ستاره جنگ پایه TH10

TH10 Anti 3 Star war base layout clan war TH10 Anti 3 Star War Base

این کاملا یک پایه دشوار برای حمله به دلیل حمله باید به مبارزه با گسترش کردن خزانه است. اختصاص از خارج دشوار خواهد بود و همچنین گرفتن آرچر ملکه یا دفاع از نیروهای قلعه انجمن.

ذخیره سازی به عنوان تیغه هایی کار در برابر مهاجم زیرا hitpoints بالا برخی از زمان اشغال.

ضد 3 ستاره جنگ پایه TH11

Anti Bowler TH11 War Base Anti 3 Star TH11 war base anti bowler july 2016

در تالار شهر 11 منطقه مرده است اغلب در اطراف سالن شهر. این مانع از پرتاب کنندگان که یا به Valkyries خواهد هسته هدف قرار دادن و گرفتن ستاره 3 (و همچنین به عنوان دومین).

نتیجه

من امیدوارم که شما نقطه ضد واقعی پایگاه 3 ستاره کردم و درک کنند که چرا پایگاه جایزه در جنگ قبیله هستند مفید نیست و در همه. همچنین, با استفاده از پایه جایزه خود را در جنگ قبیله یک نقطه ضعف بزرگ به دلیل حمله ممکن است در طول روز آماده سازی را ببینید.

نظرات (۰)
åí äÙÑí åäæÒ ËÈÊ äÔÏå ÇÓÊ

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

تانک ازت

تخریب ساختمان