پنجشنبه, ۳ بهمن ۱۳۹۸، ۱۱:۱۴ ب.ظ

تصاوير برگزيده

شبکه های اجتماعی

۰

غارت اکسیر سیاه و مپ های محافظت از اکسیر سیاه

 آموزش ها اسپل ها استراتژی

غارت اکسیر سیاه و مپ های محافظت از اکسیر سیاه

اکسیر سیاه ! چیزی که این روزها همه به آن محتاج شده اند و با از کار افتادن طلسم رعد و برق و دیگر طلسم ها و اثر آن بر روی منابع دست همه را در حنا گذاشته و هر کسی که نقشه های حریف را می بیند و منبع اکسیر سیاه حریف را می بیند با حسرت به آن نگاه می کند و توی دلش می گوید که ای کاش مال من بودی !!!

شما وقتی تاون هال تان 7 می شود به دنیای اکسیر سیاه وارد میشوید ، می تونید بربرشاه و دارک باراکس بسازید ، با دریل های اکسیر سیاه هم زیاد نمی توان اکسیر سیاه بدست آورد چون تولیدشان بسیار کم است و اگر لول آنها را هم بالا ببرید و تا تاون هال 9 هم بالا بروید فکر نکنم بتونید آرچر کویین هم بدست آورید

برای خواندن آموزش به ادامه مطلب مراجعه نمایید ...


اسرار بدست آوردن اکسیر سیاه

من این مطلب را به 3 بخش تقسیم میکنم برای درک بیشتر مطلب :

1- چطوری اکسیر سیاه بدست آورید و بیشترین اکسیر سیاه که می توانید بدست آورید.

2- محافظت از اکسیر سیاه خودمان که بعضی مواقع شکست می خوریم و دارک را کلا لول بالا ها می برند و بیخیال آن می شویم.

3- نقشه های خوبی که برای محافظت از اکسیر سیاه طراحی شده است را می گذاریم .

 کسب اکسیر سیاه بدون طلسم رعد و برق

 قبل از آپدیت تابستان 2015 به راحتی میشد با طلسم رعد و برق اکسیرسیاه دزدید ولی دیگه نمیشه روی مخازن طلسم رعد و برق زد و منابع حریف را غارت کرد !

می تونید این آموزش قدیمی را اینجا ببینید (( کلیک کنید ))

برای این کار باید لیگتان هم مناسب باشد که گلد 1 تا کریستال 2 مناسب برای این کار است و پیشنهاد من این است.

برای یافتن اکسیرسیاه توصیه می شود که تروفی های 1800 - 2400 باشد و تاون هال ها هم 7 و 8 باشد.

یک ضرب المثل هست که میگه : یک ریال ذخیره کنید ، یک ریال بدست آورده است ؟ ( ضرب المثل خارجیه ! توضیح نخواهید ! ) همین کار را باید با اکسیر سیاه انجام داد. که این کار وسوسه انگیز است .با استفاده از تکنیک های متفاوتی که آموزش می دهیم در تاون هال 7 تاون هال 8 .

درست است که شما 20 درصد از منبع حریف را بدست می آورید نسبت به سطح تاون هال خودتان که میتونه 100 تا 220 اکسیر سیاه باشد ، که شما 20% از منبع حریف را بدست می آورید.

محافظت از اکسیر سیاه

کسب اکسیر سیاه می تواند خیلی خسته کننده باشد در حالی که سرمایه گذاری روی منابع دیگر طول می کشد ، و در محافظت از آن نیز هم باید خوش شانس بود تا کسی حمله نکند و غارت نشویم که محافظت از آن عبارتند از :

دزدیدن اکسیر سیاه با رعد و برق قبل از آپدیت 2015 کلش آف کلنز

من سه نکته برای محافظت از اکسیر سیاه به شما خواهم گفت :

1- قرار دادن مخزن اکسیر سیاه در مرکز نقشه برای دسترسی سخت تر به آن توسط دشمن (نقشه هایی که می گذاریم را ببینید.)

2- دائما در حال انتقام گیری باشید اگر کسی به شما حمله کرد بنابراین آن شخص دارای اکسیر سیاه خوبی است و هدف خوبی برای جمع آوری اکسیر سیاه است بدون اینکه هزینه ایی برای سرچ هم بدهیم و طلا مصرف کنیم.

3- اکسیر سیاه تون را می تونید مخفی کنید که قبلا پستی در این رابطه گذاشته بودیم - شما پادگان هایتان را پر می کنید تا جایی که سربازها تولید نشوند و سپس دارک باراکس را تولید می کنیم و دیگه سربازها ی تولید نشده باعث مخفی شدن اکسیر سیاه می شود (( آموزش اینجا توضیح دادیم ))

ده نقشه مناسب 2015 برای محافظت از اکسیر سیاه همراه با ایرسویپر ( تلمبه هوایی )

در اینجا نقشه هایی مناسب برای شما جمع آوری کرده ایم که مخزن اکسیر سیاه اکثرا در مرکز نقشه است که دسترسی به آن نیز توسط دشمن سخت شده است.

نقشه ها برای تاون هال 7 و 8 و 9 و 10 و 11 طراحی شده است.

Town Hall 7 Dark Elixir Farming Base

یک مپ مناسب برای حفاظت از اکسیر سیاه برای تاون هال هفت است که بخوبی از همه طرف محافظت شده است و تاون هال نیز به عنوان سپر عمل می کند ، در این درجه از تاون هال حفاظت از کاپ ها زیاد مهم نیست و باید بفکر غارت بود و حفظ آن و در عرض قرار گرفتن تاون هال نیز اهمیتی ندارد.

Town Hall 8 Farming Base for Dark Elixir

این مپ نسخه پیشرفته تر از مپ بالا است که تاون هال هفت می باشد ، ولی برای تاون هال هشت است که بخوبی از اکسیر سیاه محافظت می کند.

اگر شما نمی خواهید بطور کامل تاون هال را در معرض حمله قرار بدهید از مپ زیر استفاده کنید که در حفظ کاپ کمکتان می کند ولی اگر می خواهید بطور مطلق از اکسیر سیاه حفاظت کنید از مپ بالا استفاده کنید.

Dark Elixir Farming Base Layout TH9

در این مپ مخزن اکسیر سیاه در وسط قرار داده نشده است ولی مخازن طلا و اکسیر بنفش به نوعی برای حفاظت از مخزن اکسیر سیاه چیده شده است و از آن محافظت می کند و یک نوع سپر است.

Dark Elixir Farming Base Layout TH10

در این نقشه تاون هال در نیمه معرض قرار داده شده و بطور مطلق از اکسیر سیاه بخوبی محافظت می شود.

این نقشه زیر برای افرادی مناسب است که می خواهند از کاپ های خود هم محافظت کنند و اکسیر سیاه هم تا اندازه ایی در معرض خطر است و اگر می خواهید که بطور مطلق از اکسیر سیاه تان محافظت کنید و از دست دادن کاپ برایتان مهم نیست از نقشه بالایی استفاده کنید.

TH11 Dark Elixir protecting Farming Base with Eagle Artillery

این یکی از مپ های موفق برای حفاظت از اکسیر سیاه در تاون هال 11 است که بسیار از تاپ پلیر ها از آن برای حفظ اکسیر سیاه استفاده کرده اند و نتیجه خوبی را هم گرفته اند.

نتیجه گیری مطالب

برای کسب اکسیر سیاه باید به سختی تلاش کنید و بعضی از اوقات هنگامی که مخزن اکسیر سیاه شما پر است ، برای دشمن وسوسه انگیز است و ممکن است در حفظ آن ناتوان باشید و در اینگونه موارد باید قید مخازن اکسیر بنفش و طلا را بزنید و برای حفظ اکسیر سیاه از نقشه های محافظت از اکسیر سیاه بطور مطلق استفاده کنید و قطعا با کمی کوشش و بردباری موفق خواهید شد.

,اکسیر سیاه,اکسیر سیاه رایگان,اکسیر سیاه چیست,اکسیر سیاه در کلش اف کلنز,اکسیر سیاه Clash Of Clans,اکسیر سیاه در Clash Of Clans,اکسیر سیاه در بازی کلش,اکسیر سیاه در کلش اف کلن,چگونه اکسیر سیاه جمع کنیم,دریل اکسیر سیاه,اکسیر سیاه کلش اف کلنز,چگونه در کلش اکسیر سیاه جمع کنیم,ارتقا دریل اکسیر سیاه,اکسیر سیاه,اکسیر سیاه رایگان,اکسیر سیاه چیست,اکسیر سیاه در کلش اف کلنز,اکسیر سیاه Clash Of Clans,اکسیر سیاه در Clash Of Clans,اکسیر سیاه در بازی کلش,اکسیر سیاه در کلش اف کلن,چگونه اکسیر سیاه جمع کنیم,دریل اکسیر سیاه,اکسیر سیاه کلش اف کلنز,چگونه در کلش اکسیر سیاه جمع کنیم,ارتقا دریل اکسیر سیاه,اکسیر سیاه,اکسیر سیاه رایگان,اکسیر سیاه چیست,اکسیر سیاه در کلش اف کلنز,اکسیر سیاه Clash Of Clans,اکسیر سیاه در Clash Of Clans,اکسیر سیاه در بازی کلش,اکسیر سیاه در کلش اف کلن,چگونه اکسیر سیاه جمع کنیم,دریل اکسیر سیاه,اکسیر سیاه کلش اف کلنز,چگونه در کلش اکسیر سیاه جمع کنیم,ارتقا دریل اکسیر سیاه,اکسیر سیاه,اکسیر سیاه رایگان,اکسیر سیاه چیست,اکسیر سیاه در کلش اف کلنز,اکسیر سیاه Clash Of Clans,اکسیر سیاه در Clash Of Clans,اکسیر سیاه در بازی کلش,اکسیر سیاه در کلش اف کلن,چگونه اکسیر سیاه جمع کنیم,دریل اکسیر سیاه,اکسیر سیاه کلش اف کلنز,چگونه در کلش اکسیر سیاه جمع کنیم,ارتقا دریل اکسیر سیاه,اکسیر سیاه,اکسیر سیاه رایگان,اکسیر سیاه چیست,اکسیر سیاه در کلش اف کلنز,اکسیر سیاه Clash Of Clans,اکسیر سیاه در Clash Of Clans,اکسیر سیاه در بازی کلش,اکسیر سیاه در کلش اف کلن,چگونه اکسیر سیاه جمع کنیم,دریل اکسیر سیاه,اکسیر سیاه کلش اف کلنز,چگونه در کلش اکسیر سیاه جمع کنیم,ارتقا دریل اکسیر سیاه

نظرات (۰)
åí äÙÑí åäæÒ ËÈÊ äÔÏå ÇÓÊ

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

تانک ازت

تخریب ساختمان