جمعه, ۴ بهمن ۱۳۹۸، ۱۲:۱۹ ق.ظ

تصاوير برگزيده

شبکه های اجتماعی

۱

مپ های ضد 3 ستاره برای کلن وار

 آموزش ها چیدمان زمین

مپ های ضد 3 ستاره برای کلن وار

پ های ضد سه ستاره ، مشخصات خودشان را دارند ، اما کسانی هستند که از آنها استفاده نادرستی می کنند و تفکرات عده ایی نسبت به مپ های ضد سه ستاره ، اشتباه بوده است تا جایی این اشتباه پیش می رود که عده ایی هم این مپ ها را با مپ های تروفی مشابه می بینند و حتی از مپ های تروفی در کلن وار شان استفاده می کنند و ادعا می کنند که تفاوتی ندارد ! در این مقاله می خواهیم به تفاوت مپ های تروفی و مپ های ضد سه ستاره بپردازیم و تفاوت ها را بیان کنیم و سپس چند مپ ضد سه ستاره شدن برای کلن وار در تاون هال های مختلف برای شما بیاوریم . پس به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دلایل ایجاد مپ های ضد سه ستاره

بعضی مواقع من مشاهده می کنم که عده ایی وقتی یک مپ تروفی خوب پیدا می کنند و از آن استفاده می کنند ، به دلیل نتیجه گرفتن از این مپ ، آنرا در کلن وار نیز استفاده می کنند و می گویند که این یک مپ خوب و ایده آل است !

این یک اشتباه است ، چرا که اهداف استفاده از این مپ ها متفاوت است .

*هدف مپ های تروفی این است که باید با موفقیت در دفاع و گذشت زمان جوایز و کاپ هایی را کسب کرد و مقدار کاپها را بالا برد.

*هدف مپ های ضد سه ستاره ، جلوگیری از دادن سه ستاره به حریف در کلن وار است.

به هر حال هر دو از تروفی محافظت می کنند و این است که عده ایی فکر می کنند که هر دو مشابه و یکسان هستند. ولی حقیقت این است که از نظر مفهومی کاملا این مپ ها با هم متفاوت هستند :

  • مپ های تروفی برای زمانی طراحی شده اند که مهاجم فرصت کمی برای آنالیز آن دارد و همچنین نیروی خاصی برای آن تدارک ندیده است و با همان نیروی از پیش ساخته شده که دارد به آن حمله می کند.
  • مپ های ضد سه ستاره به آسانی مهاجم می تواند ، یک ستاره با زدن تاون هال در موقعیتی که دارد بدست آورد و باید این مپ بتواند طوری طراحی بشود که بعد از زدن دو ستاره ، دیگر ستاره ایی به دشمن ندهد و ضد سه ستاره باشد و گرفتن ستاره سوم را سخت نماید.

امیدوارم که تفاوت را فهمیده باشد و بدانید وظیفه مپ های سه ستاره حفظ کاپ نیست که هدفمان در مپ های تروفی همین حفظ کاپ ها می باشد برای ورود به لیگ بالاتر ، در مپ های تروفی باید از تاون هال مراقبت نمود و امیدوار بود که دشمن با اشتباه خود نتواند موفق به زدن تاون هال شود ، ولی مپ های ضد سه ستاره می توان تاون هال را در معرض هدف دشمن قرار داد و با یک چینش مخفیانه ، ضربه به دشمن وارد نمود و از دادن ستاره بیشتر جلوگیری کرد و کاپ برای ما در کلن وار مطرح نیست بلکه ندادن ستاره مطرح است.

در کلن وار ، مهاجم فرصت دیدن مپ های ضد سه ستاره ما را دارد و می تواند نیروی مورد نظر را برای مپ ما ، طراحی و تدارک ببیند و حتی ریپلای حملات ما را ببیند و اشتباهات دیگران را موقع حمله به ما اصلاح کند و چگونگی پیاده کردن نیرو ها را هم طراحی کند و موقعیت سنجی نماید.

شما باید گرفتن دو ستاره را به سختی برای دشمن فراهم کنید و گرفتن ستاره سوم را نا ممکن نمایید.حتما می گویید که یک ستاره تاثیری در کلن وار ندارد !!! ولی شما اگر کلن وارها را مرور نمایید می بینید که برای یک ستاره ، چگونه می جنگند و تاثیر آن خیلی در کلن وار موثر است و اختلاف پیروزی تا شکست این روز ها تنها فقط یک ستاره است و ندادن سه ستاره به دشمن می تواند حکم یک پیروزی شیرین برای شما در کلن وار باشد.

عوامل خوب در طراحی یک مپ ضد سه ستاره چیست ؟

مپ های ضد ستاره از تاون هال هشت (خیلی بندرت) تا تاون هال یازده را در بَر می گیرد. تاون هال های پایینتر بخاطر کم بودن دیوارها و تجهیزات زیاد شامل طراحی این نوع مپ های ضد سه ستاره نمی شوند.همچنین اگر کسی نتواند بعضی مپ ها را ضد سه ستاره کند به این معنا نیست که این مپ شامل مپ های ضد سه ستاره می باشد!

تعریف کلاسیکی که از یک مپ ضد سه ستاره می توان کرد دارای این ویژگی ها است :

1.موقعیت تاون هال طوری است که مهاجم می تواند به آن دسترسی داشته باشد.

2.یک منطقه کشتارگاه دارد که دشمن را در آن محل ضربه سختی می زند.

3.در مپ ها جاینت بمب ها بصورت دابل گذاشته شده است.

4.بیرون کشیدن نیروهای داخل کلن کسل سخت باشد.

5.حمله با قهرمانان (به ویژه آرچر کویین ) به تنهایی به مپ جهت تخریب سخت باشد.

قبل از اینکه مپ های ضد سه ستاره را برای شما بگذارم بهتر است به فیلم زیر که از PowerBang است مشاهده کنید توصیه های آنرا گوش دهید و با توجه به اینکه این فیلم قدیمی و مربوط به یکسال پیش است و البته طولانی هم است اما ارزش دیدن آنرا دارد و تجزیه و تحلیل های خوبی کرده است و مپ های مخصوص کلن وار را توضیح داده است :

دانلود فیلم

نقش کلیدی "زماندر کلن وار

حتما شنیده اید که زمان مهمترین عامل در کلن وار می باشد.یک مپ در حالت دفاع در برابر دشمن علاوه بر اینکه با ساختمانهای دفاعی به دشمن ضربه می زند باید طوری طراحی شود که دشمن در 3 دقیقه حمله به مپ شما وقت کم بیاورد! یک روش رایج در این نوع مپ ها گذاشتن بعضی از ساختمان ها در گوشه های زمین است و این کار برای شما زمان دشمن را کم می کند و خودش عاملی می شود برای سه ستاره نشدن مپ های شما در کلن وار.البته گذاشتن ساختمان ها مخصوصا خانه کارگرها یک ترفند قدیمی است و اکثرا از آن استفاده می شود و هنوز کاربرد خود را از دست نداده است و می توان از آن استفاده کرد.

به همین دلیل است که من همیشه اینطور شروع می کنم :

درست است ! من الان در کنار آن ساختمان یک تله اسکلتی گذاشته ام و این کار تاثیر شگرفی دارد و زمانی را برای دشمن تلف خواهد کرد.

او هنگام حمله به خانه کارگر و نابودی آن نیروی آرچر پیاده می کند و ناگهان با تله اسکلتی مواجه می شود و اغلب برای اینکه آنها را از صحنه خارج کند نیروی بیشتر پیاده می کند و ممکن است به اشتباه نیز بیفتد! نیروهای اسکلتی بسیار آزار دهنده برای دشمن هستند و ممکن است 10 تا 15 ثانیه هم مشغول نابودی آنها شود و زمانی را از دست بدهد.شما می توانید در کنار همین خانه های کارگر نیز تسلاهای مخفی خود که لول پایینتری را دارند بکار گیرید که اثر بیشتری در نابودی و خرید زمان از دشمن دارد.

.

************

مپ های ضد سه ستاره برای TH8 تا TH11 همراه با برج بمب

خوب حالا به چندین مپ ضد سه ستاره برای تاون هال های مختلف می خواهیم بپردازیم و توجه داشته باشید که شما هنگام استفاده از آنها باید جای تله و بمب های مخفی خود را تغییر بدهید ، چرا که ممکن است شخص مهاجم مپ های زیر را دیده باشد! و حقیقت این است که یک کپی از نقشه دهکده شما نباید در اینترنت باشد و خودتان با الهام از نقشه های موجود،آنرا طراحی نمایید

مپ ضد سه ستاره برای TH8

این یک مپ ضد سه ستاره برای تاون هال هشت می باشد یک مپ ضد سه ستاره کلاسیک که رسیدن به ساختمانهای دفاعی هوایی برای دشمن بسیار سخت می باشد که در برابر حمله با دراگون که در تاون هال هشت محبوب می باشد سخت است. موقعیت کلن کسل بسیار خوب است و دسترسی به آن سخت است می توان گفت این یک مپ ضد سه ستاره ضد دارگون می باشد.

در این مپ زیر در صورت استفاده حمله با هوگ رایدرها عکس العمل برابر است با مواجه با جاینت بمب ها ! و حمله با هوگ رایدر به این نقشه یک تصمیم غلط است:

سه ستاره شدن این مپ بسیار بعید است.

مپ ضد سه ستاره برای TH9

مخازن کار گذاشته شده در این مپ به علت نقطه ضربه بالا ، مدت زمان زیادی را برای نابودی آنها دشمن صرف خواهد کرد و زمان زیادی را از دست خواهد داد و حملات آنها را کُند و آهسته می کند.

یک مپ ضد ستاره تاون هال 9 که ضد هوگ رایدر و ضد والکیری و دارای برج بمب های جدید نیز می باشد ، بسیاری از نیروها در اطراف مپ نابود می شوند و خارج کردن نیروهای کلن کسل نیز سخت است و برای خارج کردن نیروهای داخل آن باید نیروهای زیادی را پیاده نماید.بمب های جاینت هم بر روی هوگ رایدر ها تاثیر گذار است.

مپ ضد سه ستاره برای TH10

یک مپ سرسخت برای تاون هال 10 که گسترش ساختمانها به خصوص مخازن و تولید کننده ها زمان زیادی از دشمن را می گیرد و خارج کردن نیروهای داخل کسل سخت و استفاده از ملکه کماندار برای زدن ساختمانها به تنهایی نیز سخت است و با آن مقابله می کند.

تخریب مخازن جهت اتلاف وقت ، کلید اصلی را برای این نقشه و ندادن سه ستاره نقش اصلی را ایفا خواهد کرد.

مپ ضد سه ستاره برای TH11

در تاون هال یازده داشتن یک کشتارگاه در مپ برای دشمن اهمیتی ویژه برای حفظ ستاره ها  را دارد! این نقش اساسی را برای مقابله با بولر ها و والکیری ها و هدف قرار دادن مرکز دهکده برای گرفتن 2 یا حتی 3 ستاره را دارد.

مپ زیر هم گستردگی مناسبی دارد برای حفاظت از ستاره ها و نقطه قوت آن در مرکز دهکده نهفته است و از تاون هال حفاظت می شود.

نتیجه گیری:

امیدواریم که دیگر درک درستی از مپ های ضد سه ستاره پیدا کرده باشید و همچنین فهمیده باشید که چرا مپ های تروفی برای کلن وار مناسب نمی باشند و استفاده از مپ های تروفی در کلن وار یک نقطه ضعف بزرگ محسوب می شود چرا که یک اتکر می تواند در زمان آماده سازی برای حمله به مپ تروفی شما نیروی مناسب را تهیه کند.منبع : اموزش بازی کلش اف کلنز 

,مپ کلش سه بعدی,مپ سه بعدی کلش آف کلنز,مپ های سه بعدی کلش,مپ سه بعدی کلش اف کلنس,مپ های سه بعدی کلش اف کلنز,مپ سه بعدی برای کلش,نقشه های سه بعدی کلش اف کلن,نقشه های سه بعدی کلش اف کلنز,دانلود نقشه های سه بعدی کلش,دانلود نقشه های سه بعدی کلش اف کلنز,دانلود برنامه نقشه های سه بعدی کلش,مپ لول سه کلش,مپ سه بعدی کلش,مپ کلش سه بعدی,مپ سه بعدی کلش آف کلنز,مپ های سه بعدی کلش,مپ سه بعدی کلش اف کلنس,مپ های سه بعدی کلش اف کلنز,مپ سه بعدی برای کلش,نقشه های سه بعدی کلش اف کلن,نقشه های سه بعدی کلش اف کلنز,دانلود نقشه های سه بعدی کلش,دانلود نقشه های سه بعدی کلش اف کلنز,دانلود برنامه نقشه های سه بعدی کلش,مپ لول سه کلش,مپ سه بعدی کلش,مپ کلش سه بعدی,مپ سه بعدی کلش آف کلنز,مپ های سه بعدی کلش,مپ سه بعدی کلش اف کلنس,مپ های سه بعدی کلش اف کلنز,مپ سه بعدی برای کلش,نقشه های سه بعدی کلش اف کلن,نقشه های سه بعدی کلش اف کلنز,دانلود نقشه های سه بعدی کلش,دانلود نقشه های سه بعدی کلش اف کلنز,دانلود برنامه نقشه های سه بعدی کلش,مپ لول سه کلش,مپ سه بعدی کلش,مپ کلش سه بعدی,مپ سه بعدی کلش آف کلنز,مپ های سه بعدی کلش,مپ سه بعدی کلش اف کلنس,مپ های سه بعدی کلش اف کلنز,مپ سه بعدی برای کلش,نقشه های سه بعدی کلش اف کلن,نقشه های سه بعدی کلش اف کلنز,دانلود نقشه های سه بعدی کلش,دانلود نقشه های سه بعدی کلش اف کلنز,دانلود برنامه نقشه های سه بعدی کلش,مپ لول سه کلش,مپ سه بعدی کلش,مپ کلش سه بعدی,مپ سه بعدی کلش آف کلنز,مپ های سه بعدی کلش,مپ سه بعدی کلش اف کلنس,مپ های سه بعدی کلش اف کلنز,مپ سه بعدی برای کلش,نقشه های سه بعدی کلش اف کلن,نقشه های سه بعدی کلش اف کلنز,دانلود نقشه های سه بعدی کلش,دانلود نقشه های سه بعدی کلش اف کلنز,دانلود برنامه نقشه های سه بعدی کلش,مپ لول سه کلش,مپ سه بعدی کلش ,مپ کلش,مپ کلش تاون هال 9,مپ کلش تاون هال 6,مپ کلش تاون هال 5,مپ کلش تاون هال 8,مپ کلش تاون هال 7,مپ کلش اف کلنز,مپ کلش تان هال 8,مپ کلش برای تاون هال 9,مپ کلش اف کلنز تاون هال 9,مپ کلش اف کلنز تاون هال 9 برای وار,بهترین مپ های کلش تاون هال 9,مپ های کلش اف کلنز تاون هال 9,مپ وار کلش اف کلنز تاون هال 9,بهترین مپ کلش اف کلنز تاون هال 9,بهترین مپ های کلش اف کلنز تاون هال 9,مپ وار کلش تاون هال 9,مپ کلش برای تاون هال 6,مپ های کلش تاون هال 6,مپ وار کلش تاون هال 6,مپ کلش اف کلنز تاون هال 6,مپ کلش اف کلنس تاون هال 6,مپ کلش اف کلنز برای تاون هال 6,بهترین مپ های کلش تاون هال 6,مپ های کلش برای تاون هال 6,مپ وار کلش برای تاون هال 6,مپ کلش برای تاون هال 5,مپ بازی کلش تاون هال 5,مپ کلش اف کلنز تاون هال 5,مپ کلش اف کلنز برای تاون هال 5,مپ های کلش اف کلنز تاون هال 5,بهترین مپ کلش اف کلنز تاون هال 5,مپ های کلش اف کلنز برای تاون هال 5,بهترین مپ های کلش برای تاون هال 5,بهترین مپ های کلش اف کلنز تاون هال 5,مپ کلش تاون هال 8,مپ کلش تاون هال 8 برای وار,مپ کلش برای تاون هال 8,بهترین مپ کلش تاون هال 8,مپ وار کلش تاون هال 8,مپ بازی کلش تاون هال 8,مپ کلش اف کلنز تاون هال 8,مپ کلش اف کلنز تاون هال 8 برای وار,مپ کلش او کلنز تاون هال 8,مپ کلش تاون هال 7 وار,مپ کلش تاون هال 7 برای وار,مپ کلش برای تاون هال 7,بهترین مپ کلش تاون هال 7,مپ های کلش تاون هال 7,مپ بازی کلش تاون هال 7,مپ کلش اف کلنز تاون هال 7,مپ کلش اف کلنز تاون هال 7 وار,مپ کلش اف کلنز برای تاون هال 7,مپ کلش اف کلنز لول 7,مپ کلش اف کلنز لول 8,مپ کلش اف کلنز لول 6,مپ کلش اف کلنز لول 5,مپ کلش تان هال 8 برای وار,مپ کلش برای تان هال 8,بهترین مپ کلش تان هال 8,مپ وار کلش تان هال 8,مپ بازی کلش تان هال 8,مپ کلش اف کلنز برای تان هال 8,بهترین مپ های کلش تان هال 8,مپ کلش تون هال 8,بهترین مپ کلش برای تاون هال 8,مپ کلش,مپ کلش تاون هال 9,مپ کلش تاون هال 6,مپ کلش تاون هال 5,مپ کلش تاون هال 8,مپ کلش تاون هال 7,مپ کلش اف کلنز,مپ کلش تان هال 8,مپ کلش برای تاون هال 9,مپ کلش اف کلنز تاون هال 9,مپ کلش اف کلنز تاون هال 9 برای وار,بهترین مپ های کلش تاون هال 9,مپ های کلش اف کلنز تاون هال 9,مپ وار کلش اف کلنز تاون هال 9,بهترین مپ کلش اف کلنز تاون هال 9,بهترین مپ های کلش اف کلنز تاون هال 9,مپ وار کلش تاون هال 9,مپ کلش برای تاون هال 6,مپ های کلش تاون هال 6,مپ وار کلش تاون هال 6,مپ کلش اف کلنز تاون هال 6,مپ کلش اف کلنس تاون هال 6,مپ کلش اف کلنز برای تاون هال 6,بهترین مپ های کلش تاون هال 6,مپ های کلش برای تاون هال 6,مپ وار کلش برای تاون هال 6,مپ کلش برای تاون هال 5,مپ بازی کلش تاون هال 5,مپ کلش اف کلنز تاون هال 5,مپ کلش اف کلنز برای تاون هال 5,مپ های کلش اف کلنز تاون هال 5,بهترین مپ کلش اف کلنز تاون هال 5,مپ های کلش اف کلنز برای تاون هال 5,بهترین مپ های کلش برای تاون هال 5,بهترین مپ های کلش اف کلنز تاون هال 5,مپ کلش تاون هال 8,مپ کلش تاون هال 8 برای وار,مپ کلش برای تاون هال 8,بهترین مپ کلش تاون هال 8,مپ وار کلش تاون هال 8,مپ بازی کلش تاون هال 8,مپ کلش اف کلنز تاون هال 8,مپ کلش اف کلنز تاون هال 8 برای وار,مپ کلش او کلنز تاون هال 8,مپ کلش تاون هال 7 وار,مپ کلش تاون هال 7 برای وار,مپ کلش برای تاون هال 7,بهترین مپ کلش تاون هال 7,مپ های کلش تاون هال 7,مپ بازی کلش تاون هال 7,مپ کلش اف کلنز تاون هال 7,مپ کلش اف کلنز تاون هال 7 وار,مپ کلش اف کلنز برای تاون هال 7,مپ کلش اف کلنز لول 7,مپ کلش اف کلنز لول 8,مپ کلش اف کلنز لول 6,مپ کلش اف کلنز لول 5,مپ کلش تان هال 8 برای وار,مپ کلش برای تان هال 8,بهترین مپ کلش تان هال 8,مپ وار کلش تان هال 8,مپ بازی کلش تان هال 8,مپ کلش اف کلنز برای تان هال 8,بهترین مپ های کلش تان هال 8,مپ کلش تون هال 8,بهترین مپ کلش برای تاون هال 8

نظرات (۱)

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

تانک ازت

تخریب ساختمان